logo proprette

 
PROPRETTE s.r.o.
úklidové služby

Úspěšně působíme na českém trhu od roku 2003, nabízíme široké spektrum úklidových prací zejména kancelářský úklid,úklid obytných domů a bytů, předkolaudační úklid, úklid skladů a výrobních hal, hotelové služby, a také náročné úklidové práce jako je čištění a impregnace podlahových ploch, čištění schodů, výškové úklidové práce.

Největší přednosti naší společnosti je těsný kontakt se zákazníkem a maximální flexibilita. Vždy se přizpůsobíme požadavkům zákazníka, umožňujeme objednavateli určit dobu, v které bude úklid probíhat, není pro nás problém zajistit noční úklid nebo úklid o víkendech a svátcích, jsme schopni okamžitě reagovat na výzvy zákazníka v mimořádných situacích. Odváděné práce jsou pravidelně kontrolovaná řídicím pracovníkem. Náš personál má příjemné vystupování, je zkušený a spolehlivý.

Při výkonu prací používáme technické vybavení, které splňuje technické a bezpečnostní požadavky EU. Používáním šetrných úklidových prostředků přispíváme k ochraně životního prostředí.

Kvalitu námi poskytovaných služeb potvrzují referenční dopisy našich zákazníků.

Doufáme, že se rozhodnete pro naši firmu a zaručujeme, že budete spokojeni s námi odvedenou prací

UEB1 úklid kanceláří

Úspěšně působíme na českém trhu od roku 2003. Nabízíme profesionální služby za přiměřenou cenu. Naší prioritou je spokojený zákazník.

mega books    gib    lfp národní památkový ústavkarlova univerzitaPraha Mestska policie znak   dzs logo     zatisi logo      ústav experimentalni botaniky      cerge222222IPR22222