logo proprette

 
PROPRETTE s.r.o.
úklidové služby

Úspěšně působíme na českém trhu od roku 2003, nabízíme široké spektrum úklidových prací zejména kancelářský úklid,úklid obytných domů a bytů, předkolaudační úklid, úklid skladů a výrobních hal, hotelové služby, a také náročné úklidové práce jako je čištění a impregnace podlahových ploch, čištění schodů, výškové úklidové práce.

Největší přednosti naší společnosti je těsný kontakt se zákazníkem a maximální flexibilita. Vždy se přizpůsobíme požadavkům zákazníka, umožňujeme objednavateli určit dobu, v které bude úklid probíhat, není pro nás problém zajistit noční úklid nebo úklid o víkendech a svátcích, jsme schopni okamžitě reagovat na výzvy zákazníka v mimořádných situacích. Odváděné práce jsou pravidelně kontrolovaná řídicím pracovníkem. Náš personál má příjemné vystupování, je zkušený a spolehlivý.

Při výkonu prací používáme technické vybavení, které splňuje technické a bezpečnostní požadavky EU. Používáním šetrných úklidových prostředků přispíváme k ochraně životního prostředí.

Kvalitu námi poskytovaných služeb potvrzují referenční dopisy našich zákazníků.

Doufáme, že se rozhodnete pro naši firmu a zaručujeme, že budete spokojeni s námi odvedenou prací

mega books    gib    lfp národní památkový ústavkarlova univerzitaPraha Mestska policie znak   dzs logo     zatisi logo      ústav experimentalni botaniky      cerge222222IPR22222